| Eusuntaici a întrebat:

Stiti cat costa pocnitorile?

Răspuns Câştigător
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Daca vrei petarde mici le poti gasi la 5 lei. Daca le vrei mai lungi. le gasesti la 10 lei.
Anul acesta vor fi preturi mai mari decat cele de anul trecut.
Se pare ca nu avem voie sa dam petarde, artificii nici anul acesta.

O dupa amiaza placuta happy

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Petardele, depinde de ce dimensiuni e vorba, cele mai ieftine sunt alea negre si cele mai groase sunt mai scumpe, Nu mai stiu eu in tara cum mai sta treaba dar cand eram acolo faceam prapad cu petardele.

| Nicoleta a răspuns:

Pai depinde de care vrei.Sunt mai multe tipuri.Cred ca preturile variaza de la 5 lei in sus.

| AnnaMariaaa a răspuns:

Depinde cate focuri au sau cate sunt in cutie.sunt si cu 3 lei si cu 5 si cu 10 lei.