| ionu0k9 a întrebat:

Pot afla id de mesenger de la un profil pe facebook nu e al meu e a unei persoane cu care vreau sa vorbesc si nu am numai profilul de facebook

Răspuns Câştigător
| BringMeTheHorizon a răspuns:

Da
dai la informatii.si scrie mai jos adresa de email si de acolo iei ID-ul.

2 răspunsuri:
| rila a răspuns:

Exista doua posibilitati, doar atat. Vezi daca pe Facebook are adresa de e-mail yahoo la info, s-ar putea sa nu aibe sau sa aiba adresa de e-mail de la alt provider, a iar a doua sa vorbesti cu persoana respectiva pe chatul Facebook-ului. Nu e cam sceeasi treaba? Tot vorbesti cu ea si poate in timp iti da si id-ul de mess.

| NicKy4ev3r a răspuns:

Cauti la informatii la profilul prietenului, acolo scrie un email cu care sa inregistrat pe fb ( exemplu@yahoo.com) dai copi la id fara yahoo.com. sper ca te-am ajutat fundita