| elisey70 a întrebat:

Pot sa ma transfer de la un liceu la altul daca sunt corigent la o materie care nu se face in liceul unde ma duc eu? Sunt cls.a-9-a filologie si vreau la un profil de constructii

Răspuns Câştigător
| Mrme a răspuns:

Cred ca s-ar putea, oricum notele la materiile comune din cele doua licee vor fi trimise la liceul unde doresti tu. Cel mai bine vorbeste cu diriginta despre asta sau eventual cu directorul liceului unde vrei sa te transferi. Mult succes!