| anonim_4396 a întrebat:

Cine s-a transferat de la un alt profil la filologie sau de la filologie tot la filologie la alt liceu? vreau sa stiu daca ati dat vreun test/examen, pentru ca eu trebuie sa dau. si ma transfer la acelasi profil doar ca la alt liceu. Stie cineva de ce?

Răspuns Câştigător
| teiube a răspuns:

Da ca sa vada ce stii cu ce cunostinte vii de la celalalt liceu ca sa iti stie nivelul ca sa stie de unde te ia mediu, avansat expert sau nul adica nu stii nimic

1 răspuns:
| Roberto a răspuns:

Nu trebuie sa dai nici o diferenta ca sa te transferi tot la filologie la alt liceu.