| anonim_4396 a întrebat:

Pot sa raportez un raspuns cu ( virgula ) continut obscen?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sub răspunsul vizat dai clic pe Conținut obscen/ilegal, clic pe Raportează, îți apare o fereastră și acolo tastezi "conținut obscen" și dai ok pentru validare.
Pa, pa.

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, se poate, bifeaza Continut obscen, dai pe Raporteaza si apoi scrii motivul si dai Raporteaza si OK. Numai bine!
P.S. Nu trebuia sa pui (virgula) "cu continut" nu-i cacofonie.

| Evolution a răspuns:

Nu am înţeles straight face

| Aesir a răspuns:

Daca tu consideri ca, continutul acelui raspuns contine un mesaj obscen cu caracter de insulta, este chiar recomandat sa raportezi. Nu avem nevoie si aici pe site de trolli.

| MatsuKeruGirl a răspuns:

Da, daca esti sigura ca este un raspuns obscenhappy sper ca te-am putut ajuta :-)

| adydragomir2001 a răspuns:

Da poti