| RoOxX a întrebat:

Daca vreau sa raportez o intrebare care e la categoria gresita, cum fac? Aleg din cele trei de acolo si ce scriu la detalii, mai exact? Dar o intrebare cu continut obscen?

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

1. Bifezi "Caracter irelevant" şi sau nu scrii nimic, sau scrii "categoria greşită".

2. Bifezi "Conţinut obscen/ilegal" şi, la fel, sau nu scrii nimic (oricum nu citeşte nimeni, decât în cazuri extreme), sau scrii "obscen/atac la persoană/limbaj vulgar/..." (tu alegi).

Spor la raportări!

| LifeFail a răspuns:

Pentru categoria greşită,bifezi "Caracter irelevant" şi la detalii scrii "categorie nepotrivită/greşită" sau poţi să nu scrii nimic.
Pentru intrebarile cu un conţinut obscen, bifezi "Conţinut obscen/ilegal", iar la detalii scrii exact asta sau nu mai scrii nimic, e alegerea ta.
Baftă!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru categorie gresita nu prea conteaza ce alegi din alea 3. Eu aleg dupa cum bate vantul. Dar sa scrii acolo la motiv: categorie gresita, nepotrivita.
Iar pentru continut obscen, bifezi continut obscen, iar la motiv scrii exact acelasi lucru, poate putin mai detaliat.