| anonim_4396 a întrebat:

Am un cont pe youtube. si imi scrie acolo "preferate/apreciate" cum scot din ele?[sa le sterg pe unele ]

Răspuns Câştigător
| Ovidiuflorentin a răspuns:

Poti sa stergi doar cele din istorie...
intra pe youtube,da click in dreapta sus (unde iti apare numele contului), acum iti apare: preferate, vizionati mai tarziu, apreciate, istorie... sub ele scrie mic: afisati lista, da click pe "afisati lista"(sub istorie)... alege care vrei si stergelewinking (sau sterge tot istoricul vizionarilor)winking bafta

1 răspuns:
| Scherimuvi a răspuns:

Alea trebuia scoase cand iti faceai contul acum nu cred ca le mai poti scoate