| DeanOfficialFcs a întrebat:

Slaut TPU, Am un Samsung galaxy s5570 si am versiunea de android 2.2.1 as vrea daca se poate sa imi spuneti cum sa fac sa il updatez sa schimb versiunea ca sunt multe app care nu imi merg din cauza asta!

2 răspunsuri:
| SorinTudor a răspuns:

Nu se pot face update la OS Andoid. De aici se explica si pretul scazut al unelor telefoane cu android. Acum intelegeti de ce cei de la iPhone au preturi nesimtite dar iti iei un telefon din ala si isi face actualizarile automat cand apar versiuni noi.