| nicko a întrebat:

Pot vedea cine mi-a dat folositor", amuzant". etc. si la ce intrebare?

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Poti sa vezi ce voturi ai primit daca te uiti la cei care au raspuns la fiecare intrebare in parte . Te uiti pe profilul lor si te uiti la voturile lor sa vezi cele mai recente . Poti vedea in ultimele lor voturi si cele date tie . Dar pot sa te voteze si unii care nu raspund la intrebare . Acolo poti doar sa iti dai seama cine ti-a dat stupid sau nefolositor in functie de bisericute si de cine stii ca nu te are la suflet . Poti intui pe cei care te-au votat desi nu au raspuns la intrebare in functie de personalitatea pe care crezi ca o are fiecare .

| Bacemi a răspuns:

Poti sa vezi ce voturi ai primit daca te uiti la cei care au raspuns la fiecare intrebare in parte. Te uiti pe profilul lor si te uiti la voturile lor sa vezi cele mai recente. Poti vedea in ultimele lor voturi si cele date tie. Dar pot sa te voteze si unii care nu raspund la intrebare. Acolo poti doar sa iti dai seama cine ti-a dat stupid sau nefolositor in functie de bisericute si de cine stii ca nu te are la suflet. Poti intui pe cei care te-au votat desi nu au raspuns la intrebare in functie de personalitatea pe care crezi ca o are fiecare.

daniela
| daniela a răspuns:

Chiar crezi ca are vreo importanta?

| Aliyaa a răspuns:

Nu poti vedea decat daca stai sa te uiti la toate profilurile tuturor utilizatorilor sa vezi cui au dat stupi, amuzant, inteligent.etc.alfel nu se poatehappy

| iri a răspuns:

Nu poti afla despre fiecare utilizator in parte ce a votat, numai daca intri pe fiecare profil in parte si verifici voturile date de catre acel utilizator. Dar asta poate dura foarte mult. Dar daca ai o banuiala ca x sau y a votat raspunsul tau, atunci poti sa verifici :d In rest trebuie sa te multumesti doar cu rezultatul, adica sa stii cate voturi ai la fiecare: folositor, nefolositor, amuzant, inteligent sau stupid.

| Mamamare a răspuns:

Poi uita-te la fiecare raspuns dat de tine si ve-ii vedea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este mai bine sa nu stii happy