| Ea_3507 a întrebat:

Cum se poate afla cine ti-a dat "stupid" la o intrebare sau orice alt vot ("folositor", "amuzant" etc)? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Nu prea ai cum sa afli. Poti doar sa te uiti la voturile, date de fiecare, dar e o mare pierdere de timp. Succes! Numai bine!

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu poti vedea cine ti-a dat, poti vedea cum au fost votate raspunsurile tale la diverse intrebari, dar nu poti sa vezi cine ti-a dat un anumit vothappy. Craciun fericit!:*

| Xname a răspuns:

Te uiti la fiecare intrebare la care ai raspuns si vezi acolo, din pacate altfel nu se poate. Craciun Fericit!

| ygeo a răspuns:

Sincera sa fiu nu cred ca ai cum...