| DumiAlexandru a întrebat:

Prieteni va rog putin ajutor! Am intrat din greseala in mafie (m-a intrebat un tip daca vreau bani si am zis da pentru ca normal ca vreau). Help ce sa fac? Am gasit o pisica moarta in fata usii?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Noi nu stim. Ai gasit-o?

| doctorandus a răspuns:

Dupa cate stiu eu, ca sa intri in Mafie dai niste teste de curaj si pe urma depui juramant pe o icoana.

| Vântulalb a răspuns:

Ne intrebi daca ai gasit o pisica moarta in fata usii? De unde sa stim noi ce ai gasit?
Toti avem nevoie de bani, dar nu intram in mafie pentru asta. Ai luat banii? Returneaza-i.

| iulia0514 a răspuns:

Tu ști dacă ai găsit pisica moarta în fata uși sau nu! Noi de unde sa știm?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ala intreba cum se intra in mafie, asta zice ca a intrat din greseala laughing) Ce postari penale