| delyanebunatika a întrebat:

Primul care spune cele mai multe adjective despre mine primeste funda

Răspuns Câştigător
| AlexxaX a răspuns:

Atragatoare,simpatica,draguta,frumoasa,educata,politicoasa,originala,prietenoasa,o prietena adevarata, iubitoare,copilaroasa,superba,fermecatoare,amuzanta,sexy, draguta, admirabila, convingatoare, de incredere, desteapta, inteligenta, extravaganta, in centrul atentiei, carismatica, de treaba, stilata. Sunt 26winking Fundita?

6 răspunsuri:
| R0co3 a răspuns:

Frumoasa, desteapta, curioasa, amuzanta, rusinoasa/timida, cu multa energie, romantica, cu toate calitatile si bine educata. Funda?

| LeBron a răspuns:

Nebunatica, frumoasa, inalta, atragatoare

| isakaratista a răspuns:

Esti fata cred...deci esti draguta simpatica cu ochii cristalini buzele catifelate cu parul matasos si piele moale ca spuma laptelui.Ai un caracter minunat si esti educata!