| JustSmoke a întrebat:

Primul lucru cand ajungeti de la scoala?

Răspuns Câştigător
| Daviiiiiid a răspuns:

Ma schimb mananac fac temele ma duc cu cainele afara si pe calculator

10 răspunsuri:
| JaJe a răspuns:

Pun ghiozdanul in banca.

| TraficantDeVise10 a răspuns:

Sa se termine prima ora, sa fie pauza!laughing

| Simona a răspuns:

Ma schimb, mananc, deschid pc.
winking

| TheCritic a răspuns:

Hm.pai dupa scoala nu merg acasa.Merg la sala de dans sau la tata la firma si pierd pe acolo timpul(imi fac temele,car acte,ma plimb cu liftul,mananc,desenez,ma joc pe laptop, mai stric cate ceva, fac farse la telefon) si pe la 6 plec si eu acasa iar in spatele meu,angajatii se inchina ca si turcii la ora fixa cand vad ca au scapat de mine. Ajung acasa, fac un dus, ma schimb si imi pregatesc ghiozdanul pentru urmatoarea zi apoi poate maltratez orga sau imi stric vederea cu ochii la 10 cm de monitor.Dar tu.cum iti omori timpul?

| aly a răspuns:

Care v-ati facut teme la mate, da-o repede s-o copiez!

| Daniel123 a răspuns:

Ma spal pe maini!

| 2middlefingers a răspuns:

Injur pe toata lumealaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma duc in clasa, un scaunul profesorului in dulapiorul biroului pun...apa cu o sticluta in asa fel cand deschide sa se verse apa happy rup piciorul de la scaun sa pice=]] si alte prostii. Baftalaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dorm in picioare! Nimic... nu poti face nimic la scoala, asta`i faza!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma dezbrac laughing