| xXBernaXx a întrebat:

Buna TPU.La ce liceu vreti sa ajungeti?(cei de la scoala) Sau la ce liceu sunteti si daca va place.tongue

3 răspunsuri:
| Onutzyk a răspuns:

Eu sunt la Colegiul National Vasile Alecsandri din Galati, la gimnaziu. E super-misto scoala, cea mai tare din Galati. Raman, bineinteles, aici si la liceu.:devil

| PriiNcess a răspuns:

Eu sunt in Victor Babes la profilul stiinte ale naturii si imi place. e cam strict da'... este si putin greu deoarece profesorii sunt un pic cam exigenti.si maine mai am si 3 testestraight face dar imi place ca este aproape de mine si aici a fost si mama mea si este si sor-mea tot aici.

| PaTRyCyA_1737 a răspuns:

Sunt la liceu` Teoretic, profil uman( filologie-romana), si imi place, mai sunt unii profesori "dificili" dar ma descurc!