| HappyCandy a întrebat:

Pro sau Contra unirii republicii moldova cu romania?

9 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Pro

| SamSon a răspuns:

Pro

| Nymphetamine a răspuns:

Total contra.

| ArtisticWorld a răspuns:

Intre.

| HappyCandy explică:

Nymphetamine de ce?

| MistikkGirl a răspuns:

Sunt Contra stiti de ce? Pentru ca sunt Moldoveanca,si nu vreau cu nimeni să se uneasca,sau fleacuri de astea, da cei de peste Prut,sunt ca noi aceleasi traditii,obiceiuri,limba s.m.d dar se Numeste R.M nu Romania,chiar cer scuze,eu am constatat asta de cind am ajuns in Italia, si traiesc acolo, si so. nu chiar nu vreau mie imi place tara mea si asa cum e
P.S. Da da tabittha imi lipsesc dulciurile de la Moldova. chiar imi lipsesc... sad sad
Si aș vrea sa intre in Europa pe o parte, dar pe o parte nu... sad

| OpenYourEyes a răspuns:

Contra.Nu suport moldovenii.

| tabittha a răspuns:

Pro. Pt bomboanele Bucuria in specialhappy

| ◄razvan► a răspuns:

Pro