| aluu10 a întrebat:

Ps3 sau Xbox 360?
Kinect sau Move?
Cine castiga, si de ce, din toate pct-le de vedere ( pret, grafica, jocuri bune, etc )!
Cine ma lamureste bine de tot are funda si vot!

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Amandoua sunt bune si graficul va fi la fel pentru ca s-au dezvoltat motoarele grafice glacier 2 si frostbite 2 care ofera realism in ambele console. Eu am ps3 pentru ca imi place cum e.

| radu76ers a răspuns:

Salut! Nu stiu in ce mare masura iti voi fi de folos, dar poti afla mai multe de la un PRO.Eu sincer as prefera Xbox 360 pentru ca majoritatea jocurilor noi apar prima data pe aceasta platforma.Este deasemena mai ieftin decat PS3, fiindca acesta (PS3) are DVD incorporat.Pe langa asta PS3 are un avantaj fata Xbox 360 din punctul de vedere al graficii dar nu cu mult. Daca am raporta Pretul, Grafica si Jocurile ai iesii mai avantajos cu Xbox 360 decat cu PS3.Dar daca tu vrei sa achizitonezi unul...tu stii ce e mai bine.Te-as sfatui sa te consulti cu cineva care se pricepe la Console.Bafta!

Întrebări recente