| Mihnea2010 a întrebat:

am si eu o intrebare. Vreau de mult sa imi iau o consola de jocuri, dar nu vreau una din aceea de stai pe canapea si apesi butoane. Avand in vedere ca nu imi permit un ps3 move sau un xbox kinect vreau sa imi iau wii. Ce ziceti se mai merita? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| sonya a răspuns:

Da se merita. Cauta ca sunt foarte mult oferte. Caut-o pe cea mai buna si care iti da cele mai multe accesorii. Ca pana la urma jocurile le iei tu de pe net. Oricum trebuie modat si asta ca sa poti sa iei tu jocuri de pe net. dar e fff funny crede-ma am acasa unul si te distrezi pe cinste cu toti colegii.

2 răspunsuri:
| MarcŞiAtât a răspuns:

Eu mi.am luat wii balck si am dat 985 lei are motion plus inclus si pachet de 15 jocuri. eu unul zic ca se merita

| MarcŞiAtât a răspuns:

Trebuie modat.