| BlackAngel_4000 a întrebat:

Sallz! Deci vreau sa imi cumpar o consola si nu stiu ce sa aleg xbox 360 (fara kinect) sau ps3(fara sistemul move nu stiu cum), care dintre cele dou are cele mai bune rezultate in jocuri (de exemplu battlefield3) ..rezultate adica in FPS, grafica(mai slaba sau mai mare.)...etc

3 răspunsuri:
| maryusmono a răspuns:

Am avut ocazia sa ma joc battlefield 3 pe x box si vreau sa iti zic ca am ramas profund impresionat. Imi mergea foarte bine si mie pe laptopul de acasa dar pe x box era pur si simplu altceva. crede-ma.
Uite ce spun cei care l-au cumparat http://bit.ly/Ts2NuV

| elysi a răspuns:

Eu personal am ales PS3. Are o grafica muult mai buna si probabil de aceea este si putin mai scump. Insa ar trebui sa cauti pe internet jocurile exclusive pentru fiecare consola si sa vezi ce jocuri preferi.

| JustAShadow a răspuns:

Ia-ti un PS3 deoarece Xbox-ul e mai vechi si se incalzeste mai repede, iar Battlefield 3 ruleaza foarte foarte bine pe PS3.