| Safire17 a întrebat:

Pun cateva intrebari:
1) De unde sunt? a) bihor b) tulcea c) timis d) caras-severin e) dintr'un sat necunoscut
2) Ce ma pasioneaza? a) handbalul b) tenisul c) modelingul d) baschetul e) am mai multe hobby-uri
3) Care e materia mea preferata? a) matematica b) istoria c) muzica d) sport e) geografia
4) Care e animalul meu preferat de companie? a) pisica b) cainele c) nu am animale de companie preferate, nu imi place niciunul d) iubesc animalele de companie, indiferent despre care e vorba e) nu conteaza
5) Ce ma distreaza cel mai mult? a) sa ma joc cu prietenii b) sa ma joc cu animalul meu de companie c) sa vorbesc la telefon cu prirtenele mele, respectiv pe messenger d) sa citesc intrebarile amuzante de pe TPU, respectiv raspunsurile e) nu ma distreza nimic
6) Ce fac de obicei in fiecare zi? a) stau pe net b) ma joc cu prietenii c) invat foarte mult, in afara scolii d) ma plimb (pe afara, normal) e) stau in pat si ma uit la TV
7) Ce fac de obicei pe TPU? a) pun intrebari b) raspund la intrebari c) tot schimb cate ceva la profil (in special imaginea) d) vorbesc cu "prietenii" mei de pe TPU (prin mesaje) e) stau pe ShoutBox
8) Ce luna prefer? Care e anotimpul meu preferat? a) iulie, deci vara b) decembrie, deci iarna c) septembrie, deci toamna d) ianuarie, deci iarna (daca ar fi sa imi placa, imi place pentru ca incepe noul an) e) martie, deci primavara.

Daca nu aveti chef sa le cititi sau credeti ca e o porcarie, nu va mai obositi sa scrieti, va rog eu frumos! Cel care are minim 5 raspunsuri corecte, primeste fundita!

P. S.: Dupa ce unul dintre cei care raspuns primeste funda, altii nu mai posteaza raspunsurile lor. Chiar daca unul dintre voi are 5 raspunsuri corecte, cum am scris mai sus, acest "concurs" ca sa'i zic asa va tine 5 zile (asta numai daca unul dintre voi are raspunsul corect)

Va multumesc!

12 răspunsuri:
| Ally99 a răspuns:

Salut
1.b) Timis
2.e)am mai multe hobby-uri
3.d)sport
4.b)cainele
5.c)sa vorbesc la telefon cu prietenii, respectiv pe messenger
6.b)ma plimb
7.b)raspund la intrebari
8.a)iulie,deci vara
Abia astept sa vad daca am castigat!

| Safire17 explică:

Nu zic rezultatele decat peste 5 zile, cum am mentionat

| Safire17 explică:

Va rog sa postati si raspunsul dupa varianta de raspuns

| Safire17 explică:

Imi pare foarte rau, pana acum niciunul dintre voi nu este castigator...

| onlymistery a răspuns:

1. c)timis
2. e)am mai multe hobby-uri
3. c)muzica
4. d)iubesc animalele de companie indiferent despre care e vorba
5. c) sa vorbesc la telefon cu prirtenele mele, respectiv pe messenger
6. e) stau in pat si ma uit la TV
7. a) pun intrebari
8. d) ianuarie, deci iarna (daca ar fi sa imi placa, imi place pentru ca incepe noul an)

Astept rezultatele! =)

| MishikiCrisy a răspuns:

1.e
2.b
3.d
4.a
5.a
6.e
7.a
8.a
scuze ca nu am mai scris si raspunsul dupa varianta dar ma grabesc sa plec peste 5-6 min.

| Safire17 explică (pentru MishikiCrisy):

Nu e nicio problema

| marina11 a răspuns:

1.d
2.e
3.a
4.b
5.b
6.e
7.b
8.a

| EuTeIubesc a răspuns:

1-b)-Tulcea
2-e)-Mai multe hobby-uri
3-d) Sport
4-d)-Iubesc toate animalele de companie
5-c) SA vb cu prietenele mele, respectiv mas.ul happy
6-a) Stau pe net
7-b) Raspund la intrebari
8-d) Ianuarie

Si sa stii ca nu e stupid jocul, mie chiar mi.a plkwinkinghappy

| Portocalovinsky a răspuns:

1) bihor
2)modelingul
3)sport
4)pisica
5)sa citesc intrebarile amuzante de pe TPU, respectiv raspunsurile
6)stau pe net
7)tot schimb cate ceva la profil (in special imaginea)
8) decembrie, deci iarna
Sper sa imi dai fundita!
Pa-pa kiss

| Anonim225 a răspuns:

1.a
2.e
3.d
4.d
5.e
6.a
7.e
8.b

| ioanna0011 a răspuns:

1) c. timis
2) e. am mai multe hobby-uri
3) c. muzica
4) d. iubesc animalele de companie, indiferent despre care e vorba
5) c. sa vorbesc la telefon cu prirtenele mele, respectiv pe messenger
6) a. stau pe net
7) b.raspund la intrebari
8) c. septembrie, deci toamna