| zoobles a întrebat:

Puteti sa imi dati si mie descrieri pentru profilul de hi5? funditapuppy dog eyes

2 răspunsuri:
| PanteraRozz a răspuns:

Aici si acum iti doresc sa ai cate putin din toate : SENSIBILITATE-ca sa nu fii indiferent la frumusetile vietii CURAJ-ca sa lasi timisitatea de o parte si sa poti realiza ceea ce doresti SOLIDARITATE-ca sa nu mai ramai indiferent la suferintele oamenilor BUNATATE-ca sa nu intorci privirea de la cel care iti cere ajutorul PACE INTERIOARA-ca la sfarsitul zilei,cand te culci,sa poti dormi ca ingerii BUCURIE-ca s-o impartasesti aducand un suras pe fetele celorlalti SMERENIE-ca sa iti dai seama de ceea ce nu esti CREDINTA-ca sa te ghideze,sa te sustina,sa ramai in picioare SINCERITATE-ca sa fii tu insuti,sa-ti placa asa cum esti si sa traiesti mai bine FERICIRE-ca s-o descoperi in interiorul tau si s-o poti darui si altora PRIETENIE-ca sa descoperi ca cel care are un prieten are o comoara SPERANTA-ca sa poti sa crezi in viata si sa ai mereu suflet de copil INTELEPCIUNE-ca sa intelegi ca numai binele exista, restul este iluzie VISE-ca sa ai cu ce sa-ti hranesti sufletul in fiecare zi IUBIRE-ca sa doresti sa atingi o stea si sa surazi spre luna, ca sa simti ca viata e frumoasa doar mergand pe strada, ca sa descoperi ca exista un soare in interiorul tau, ca sa te simti fericit in fiecare dimineata si sa simti ca iubirea este motivul principal pentru a trai.
Sau love struck
Nu ma cunosti.si nici nu o vei face. Asa ca de asta nu ma ostenesc sa imi insiruiesc viata in acest "About Me"
Sper sa-ti fie de folos happy

| Marinnaa a răspuns:

Http://bilutza-roz.hi5.com aici sunt si triste, si ferikite si despre prieteni;)de care vrei.j daca tot te uiti lasa si un comm daca vr;)sper sa iti fie de folos:* funditzZa?;;)