| ღRαmøOoღ a întrebat:

am vizitat niste profiluri pe HI5 si am vazut ca la descrieri mai era cuvantul OWN. Ce inseamna? si daca puteti sa-mi dati si mie niste descrieri cu rima ceva? mersi. nimeni nu scapa fara funda

Răspuns Câştigător
| Steeff a răspuns:

Own inseamna ca tu vrei sa detii acea posa :*. vine de la verbul din engleza * to own * - a detine. big grin

4 răspunsuri:
| OhFuckIForgotMyNameAgain a răspuns:

Own inseamna propriu

insa pe hi5. daca iti place foarte tare o poza, ceri "own" adica vrei ca poza sa fie a tahappy

| Gabi_2651 a răspuns:

Own adica ''a meu'', ''proprietate personala''... big grin

| AdRihanna a răspuns:

Own = propriu, adica ii apartinewinking
Si descrieri gasesti pe net cate vreiwinking

| babytzu_8421 a răspuns:

Pai inseamna doar aceea persoana de exemplu Own ALle = Doar aceea persoana... Funda?love struck