| ViseColorate_6532 a întrebat:

Buna:*, am vazut ca multe persoane au descrieri frumoase pe hi5, imi puteti spune si mie unde as putea gasi si eu descrieri frumoase? Sau sa`mi dati si mie ceva de prieteie, viata, love. Dau fundita :X!

Răspuns Câştigător
| zhuzhu a răspuns:

E mereu cu capu sus, nu se streseaza! Nu o prea intereseaza ce urmeaza
Poti sa apartii oricui, nu e treaba mea, stiu ca o sa îti gasesti pe altcineva, dar chiar si asa sa simti ca este altceva, ca nu sunt eu si ca ai vrea sa fie asa
Oi simti cum plang stii, Cauti a ma inlocui Oricat vei cauta Nu vei gasi sa te iubeasca asa. Sa fii la fel de fericit Pe cat de mult mai ranit Cat am plans tu sa zambeste, Cat m-a durut sa iubesti
Priviti.admirati.eventual salivati! Dar va rog NU DERANJATI
Stie sa`mi fie prietena fara sa fi facut cursuri speciale
O privire si m-ai dat gata mi-ai luat mintile, mi s-a pus pata peste tot te vad numai pe tine peste tot ma vezi numai pe mine:X

Puteti sa ma barfiti. Dar aveti grija de [UN SINGUR LUCRU] Sa`mi pronuntati numele corect
Nu e in toate mintile e doar in mintea Ta! [ Iubeste`o pana mori! O fata ca ea nu gasesti de doua ori!]"
Ma privesticu ochi rai Ce`i al meu tu vrei` Zdreantz`o cauta in alta partee Vrei tot ce am` Chiar nu se poate
Nu-mi exersez atutudinea-n oglinda.Nu caut sa fiu alta, si lumea sa ma simta, nu fac pe suparata nu ma abtin sa rad si sa glumesc. Nu ma feresesc sunt chiar asa cum vezi

nu sunt o printzesa de portzelanwinking dar sa stii ca daca vreau pot sa te am
Minti ieftin si prost, Iti stiu replicile p d rost. C urmeaza sa spui iti zic eu dinainte mereu ai incercat sa ma faci din cuvinte.Am fost si voi ramane aceiasi fata cuminte cu ganduri rele in minte.

Arata bine dezbracata, da e fata calculata, care stie cum si unde sa te faca, stie cand sa rada cand sa fie suparata, cand in ochii tai sa fie singura fata importanta
FyTzE GeSTuRyY sH tUpEu asta E taLEntUL meu Pe EcRaN dA FOarTE bN o PRInteSA ajEA cA mN sTyu Sa'N vaRT toTUl pE loK doBOr pRosTY dinTR'uN fOk sunt FEtyta smeCHErita Hai fA paSI sH guRA mik
Nu mai baga texte din astea. Uite`te putin la mine. Stiu ca te doare cand ma privesti Din departare Uite ce`ai pierdut Ji`acum te pup de ramas bun

pff mai am multe...dk mai vrei lasa-mi id tau big grin

1 răspuns:
| Angel1995 a răspuns:

Http://www.statusuri.ro/

Hey^_^

De pe site`ul de mai sus...

Cauta ce ai nevoie...vei gasi cu siguranta:D

Funda?^_^

Take care!