| maria_5572 a întrebat:

Puteti sa imi spuneti si mie niste statusuri misto?

Răspuns Câştigător
| MillyMarinelaFlorin a răspuns:

Http://muzica-manele.com/tags/misto/ uite asta e plz funda te rog

14 răspunsuri:
| ♥кŧà ŧέ łüьέšŧέ♥ a răspuns:

Http://sweety-things.weebly.com/ Aici sunt cele mai misto statusuri:X (parerea mea:-")

| Clever a răspuns:

Daca viata iti ofera lamai, fa-ti o limonadabig grin

| BєعEỉiί¡bßB •º » σƒŦ¡¢¡αℓ a răspuns:

• Iubeste`o nu`mi pasaa. Pastreaz-o` de tot`, iar pe minee cand ma privestii` sa te lingii pe bot blushing

• Ma respecti, te respect.ma iei cu vrajeala, te iau cu vrajeala, ma ataci, ma apar, ma urasti, nu te urasc.si Stii de ce? Pentru ca ceea ce pe tine te caracterizeaza.pe mine nu ma definestebatting eyelashes

● Nu Te Mintsi Singur. Stii! Femeia Ideala e Iubita Ta Actuala Nu Tarfa De Aseara ●

StIll`perfecTT``; x `Nebunieee` si talent`; x. ``; x asta`ii stilul` eii` RecenTT`; X,,•

E bine sa fii jumatate pentru` jumatate.Basmul asta pentru tine va fi realitate`!
Nu conteaza parerea celor din jurul meu. Ei spun ca sunt fitoasa, asta e, imi pare rau happy

Esti tot ce-am iubit. Si ce voi iubi:X

Cate s`au spus. Cate s`au dus. Nu` ma mai doare. Orice zi`n plus. Sunt mai sus! Restu` Doar vb`e goale! love struck

Nu am nevoie de prieteni falsi, Detest sa tin langa mine numai oameni lasi!

Daca taci.lumea te va lua de fraiera happy iar daca le zici pe fata vor spune ca esti figuranta si ca te`ai schimbat.

Nu conteaza gura lumii Doar pe El il iubesclove struckindiferent cum ar fi.

Nu e Trista, Chiar Deloc, Zambeste Suav, E dulce Si o iubesti Stii Bine

Fitze roz si shmekerite pentru cine tine minte

fara Lycra si solar, asta e bronzul natural, Si special pentru tine, DA TU, cea care te uiti la mine, Sunt mUlt MaI BuNA sI MUlT maI frumoasa cA TINe

mori dupa ea, are. are cu ce, are dintre toate fetele, are balans are stil are haz se misca bine pe toba si bass, ca-o balerina are miscari de felina, intre fete e regina.

Si adu`ti aminte de mine ca am fost cândva lânga tine

stii. n'Ai decat sa vorbesti singuraa. imi gasesti atatea defecte! retinee.sunt printesa lui si asta e toot ce conteaza! "

aud vorbe` parsive despre mine`. si continua barfaa`. da cand vorba ajunge la mne.ishi cere scuze tarfaa`! "

Mama` ce copila`Ce tupeu`C ochi c picioare :O Te.am bagat` in pat` si-apoi la reanimare Buzele MeLe` Ochii mei deschisi i-am lasat`. Pt mine baby ai cazut in pacat :-xX DeLiCiOuS`!"

ce? tu o stiai cand plangea cu ursuletzu in mana? pai uite`o acum pe tocuri la unu in masina"

Sunt Simpla. Dar Prea Complicata, Iubesc Dar Urasc Iubirea.Ador Soarele Dar Inteleg Ploaia. Sa Nu-Mi Faci Rau. Sunt Atat De Inofensiva Incat O Sa-Ti Para Rau.

←♥→Uita-te atent, nu insistent.priveste dar nu atinge. te pot respinge.viseaza.doreste.oricum in realitate nu ma poti atinge!←♥→

Formeaza` Numarul` meu` Ori De cate ori vrei Sa` vorbim`. Cheama`ma Sh o sa vin`!smug

ღ"De obicei, ii citesc rapid.pe cei care`mi Zambesc si de fapt nu ma inghit ""ღ""

♥[Iar cand se intampla sa imi fie rau Esti langa mine cu tot sufletul tau Imi dai curaj, m-ajuti sa reusesc Si uite de-asta te iubesc]"

Du`te. somn usor. Fa bine. in viata mea sa nu te mai strecori. Daca vrei sa mai dai ochii cu mine. sa stai. retine. Ramai cat vrei dar nu incerca sa gandesti pentru mine

[love struck] Orice s`ar intampla el p mine` ma iubeste`[love struck] Eu sunt fetita lui. si fara mine`innebuneste` [love struck]

[?]oricat vor unii. Nu Ne Despartim. Oricat spun aLtSii.NoOi Ne iubim. AzI Ne Certam ca asa E Dragostea. Maine. Soarta Ne Va Impaca. [?]

Sunt parsiva`atunci cand cred ca lumea Ma Ubesjte.Invatz sa intorc spatele cand nu sunt pretzuita.Invatz sa ma fac respectata.Chiar daca nu toata lume m`nghite.batting eyelashes

O sa iubesc ce-mi place. O sa uit ceea ce ma doare. Nu o sa iert ceea ce mi se greseste. O sa fiu buna cu cine merita! Si rea cu cine trebuie!

•Fetele Rele Obtsin Tot Ce Vor. Fetele Bune Nu Pierd Nimic!

"♥●°°Mã Sίmŧ atât de Bίŋε. încât ŋίmεnί ŋu`mί facε Fatzãlove struckX`°°●♥"

e fiara ce`atraGe prada cu un zambet inoCent. licoarea cea letala cand cauti un sentiment )"

•Spui K`i pushToaik si nu`tSi plaje aJa. dar Aja cum e ea. ti-a furat inima?;>

•Un auTograph` mai Tarziu`, acum o Sa`tSi arat Ce faTa | REA | poT Sa fiu`, Cu fiTSe Sh` Cu aere`, O Sa fii pe Spate | FRAIERE`|

•Eu sunt FeTiTsA ThA Din vis

•Lasa-i p altii sa se agite, so what? Nu conteaza cine comenteaza! Iar daca esti p faza, 0 s` vezi ca nu ma intereseaza!

#. indiferentSa face diferentSa;] ღ•

•Si daca el pe mine ma vrea care e problema ta?!

[♥]Dacaa`sunt subiect d Barfa`Tu cretinoo esti oo tarfa`[♥"

"""Eu sunt NenoriciTa fara Care nu ai puTea sa Traiesti! Inima mea N`o dau oricui.VeZi Sa Nu`mi GresesTiwinking""

Ma vrei inapoi raised eyebrows? Eu nubatting eyelashes,, Iti spun doar atatwinking Nu miza faptul ca o data m`ai facut sa plang! Am mai crescut :*"

E aTaT de Dulce cand O Strangi la Piept love struck Asa de Frumoasa cand tu ii Zambesti love struck Atat de Fericita cand ii spui ca o Iubesti love struck

Sper ca te-am ajutatkisslove struck

| HelloKitty23 a răspuns:

La inceput n-o iubeam, acum o iubesc ca la inceput!

Numar oile de pe mess; daca te-am sarit, esti capra! Mai stai o data... big grin

chestia haioasa la acest status este ca, in momentul in care realizezi ca acest text este fara sens, este prea tarziu pentru a te opri din citit

Esti intr-o camera cu 1 leu, 1 crocodil si 1 manelist, ai 1 pistol si 2 gloante... C faci? big grin. Tragi in manelist d 2 oribig grin

Nu lucrez in weekend si in zilele care se termina cu? i?winking

Viata e scurta, incalca regulile, iarta repede, saruta incet, iubeste cu adevarat, razi necontrolat, si nu regreta nimic care te face sa zambesti

CE ESTE PUMNUL? pumnul este partea de vorbire care iti muta maxilarul si iti pune intrebarea MAI VREI?

Je m'appelle Vasile Mure Je veni de la padure Je gasi nevasta-n pat Se randez vous cu-n alt barbat Quand je preparai ciomagu' Mon amie sarise gardu' Il tombeau dans la urzici Sur son cur numai basici!laughingrolling on the floor

I’m very very very happy! Nu deranjati fericirea!

New Status Message…

Daca viata iti ofera lamai, fa-ti o limonada

Nu Arunca Nici O Vorba In Vant. Traieste Intens Fiecare Cuvant`!

Sper ca iti plac:*

| Deyu_2596 a răspuns:

Invidia este oglinda a ceea ce crezi ca nu poti. =>

Numai dupa invidia altora iti dai seama de propria valoare. =>

Te crezi in stare sa ma poti judeca? Incearca dar mai intai fa o analiza avand ca subiect de studiu persoana ta! =>

Ma copiezi. si?! Ce-ai rezolvat`. O papusa cu o zdreanta e greu de egalat! =>

Barfa e reclama, asa ca barfeste fata si inc`odata, si inc`odata. =>

Nu Arunca Nici O Vorba In Vant. Traieste Intens Fiecare Cuvant`! =>

Esti invidioasa! Te cred ai de ce! Mori faa! Ca nu esti ca mine! Si nici nu te`ar tine! =>

Sper sa-ti fie de folos >big grin

| AnY_3096 a răspuns:

Telefonul il strang cu obsesie in mana. Nu stiu cum sa fac sa te sun, dar simt ca totul e degeaba este fara rost si stiu ca ziua asta imi va merge prost.

Nici cel mai bun machiaj nu are cum sa-ti schiteze un zambet atunci cand esti trist.

Am pornit la drum pur precum lumina. Un copil cu scantei in ochi care nu stia ce-nseamna vina cautand iubirea si stima.Si cum nu stiam sa lovesc, viata m-a lovit prima...

Totul trece... asa se spune, dar nimic nu trece fara sa lase urme!

Lumea asta te distruge, Te induce in eroare, Fura tot si apoi fuge, Te raneste si te doare!

Vreau sa simt din nou ca pot sa zbor. Am incercat, dar nu te pot uita asa usor... Mor incet, simt cum totul ma doboara. Hai sa o luam de la inceput, suferinta sa dispara.

Si va plange neincetat, dorindu-si sa fi uitat, leganandu-I durerea o stea, o mangaie cu raza sa!

Majoritatea prietenilor sunt ca umbra. Nu apar decat atunci cand e soare.

Adevarul, pur si simplu, este rareori pur si nu este niciodata simplu.

Zambetul celui care sufera e mai dureros decat lacrimile celui care plange.

Dragostea e o sageata ce iti face rani de foc.

Cand iti vine sa plangi adu-ti aminte de clipele in care zambeai.

A fost ca o poveste, eram copii, eram noi toti, a fost dar nu mai este.

Durerea te-a maturizat, te-a pus pe gânduri. Te-a înva? at sa cite? ti printre zâmbete? i rânduri? tergi o lacrima dar nu po? i sa? tergi amintiri.

Imi spui ca ai inteles, si acum ti-e dor, dar sa uit cat ai gresit nu imi e usor si cum sa te iert...am sufletul gol.

Cuvintele sunt surde, acel vechi "eu" nu te mai aude! Am uitat toate acele sentimente, nu v-or fi momente sa n-am argumente!

Nu mi-a ramas nici o speranta, tu le-ai ars pe toate, si cata dragoste ai ars nu vei afla vreodata!

De ce ne indragostim, apoi nu mai iubim? Si spunem adio fara sa gandim.

Fericirea nu-i decat un vis, durerea este intotdeauna reala.

Pacat ca ignoram pe cei ce ne adora si ii adoram pe cei ce ne ignora, pacat ca iubim pe cei ce ne ranesc si ranim pe cei ce ne iubesc.

Si stând în fata ta ma straduiesc sa nu clipesc, ca nu cumva o lacrima sa îmi curga încet pe obraz, ca nu cumva sa vezi ca sunt la necaz.

Cu timpul în? elegi ca doar cel care e capabil sa te iubeasca cu defectele tale, fara a pretinde sa te schimbe, îti poate aduce toata fericirea pe care ti-o doresti.

Nu exista fericire de care sa-ti amintesti fara tristete.

Ce lasi in urma ta? Un cer de soare plin, o lacrima in priviri si atat de multe amintiri.

Toate veneau, treceau, dar nimic nu ramanea, nici macar persoana care puteam sa jur ca ma iubea!

Din 10 prieteni…5 sunt adevarati si la o problema inca 3 fac pasi.

Prietenii vin si se duc, putini la nevoie apar vezi tu.raman doar niste poze aruncate-n sertar.

Indiferenta este cea mai puternica forta din univers. Ea tot ce atinge face lipsit de sens. Iubirea si ura nu au nici o sansa împotriva ei!

As fi vrut ca durerea sa nu fie adevarata. Inima mea se frange acum, mi-e dor! De ce nu se poate rescrie povestea noastra? N-am stiut cum ar fi trebuit sa ma simt, dar am mers inainte in viata; dar uneori e asa de greu sa lupti!

Amintirea ce ne leaga e doar o poza rupta... Stop cadru! Parca e o piesa de teatru. Rolul tau pe scena a fost sa fii cu altul, sa fiu cu

alta ca asa a vrut soarta. Dar de fiecare data apare alta.

Lacrimi curg usor, de dor, de durere. Imi doresc din nou o mangaiere, sa te simt aproape ca in prima zi, cand eu ti-am cerut cu mine sa fi.

De ce povestea noastra a inceput daca stiai ca sigur se va termina urat?

Chiar credeam ca totul o sa fie bine. Ce naiva am fost! M-am lasat dusa de vise.

Toti sunteti in stare sa cuceriti o fata, foarte putini sunteti in stare sa o pastrati langa voi.

Amintirea ta e inca vie, imi fac rau daca ma gandesc la tine Sunt trista, dar macar sunt in picoare Chiar daca mai uitat, stiu ca mai devreme sau mai tarziu Vei intelege...Cat te-am iubit.

Cand visez ca te privesc parcurg stari imaginandu-mi ca traiesc O poveste buna sau rea Urlu dar de fapt eu tac intre dezamagire si speranta azi ma zbat...

Cu timpul în? elegi ca doar cel care e capabil sa te iubeasca cu defectele tale, fara a pretinde sa te schimbe, î? i poate aduce toata fericirea pe care? i-o dore? ti.

Aveam clipe ce nu vroiam sa se termine, acum stau? i ma gandesc ce n-a mers bine? Aveam o mie de vise, o mie de viitoare planuri scrise. Acum?!

Stau si plâng. tie nu-ti pasã! Tu m-ai vrut lângã tine doar atunci când eram cu zâmbetul pe buze!

• Câteodatã îmi doresc sã fi fost un creion alb. asa, nu m-ar fi folosit nimeni niciodatã!

• Toate trec, asa se spune... dar nimic nu trece fãrã sã lase urme!

• E prea târziu, deja am ales. eu am drumul meu! Al tãu e în celãlalt sens!

• You can see through my chest. my heart is no longer beating.

• Obosita, am zâmbit prea mult fals! Pe fata mea, acum, lacrimile-si fac propriul dans.

• Trecutul se ascunde, nu mai vine niciodata. numai amintirea zice ca : asa a fost odata!

toti Ma AdMiRa :X PtR K SuNt CoPiLbatting eyelashes Si-am O LuMe De ViS IaR SiMpLa MeA aTiNgErE=p~ Ii DuCe'N PaRaDiS

SuNt DuLcE SaU AmArA cuminte SaU VuLgArA OrIcUm Ar Fi SuNt rara! RaMaN OrIgInAlAhappy

fundita?batting eyelashes

| boy_cristi a răspuns:

Ai bani hai la bere, nai bani du-te vere

| cronica a răspuns:

Colo sus in cimitir joaca mortii in sir daca ai ceva cu mine am loc si pentru tine eu vampir si tu dracula eu beau vin si tu sugi p. a

| ralucitha a răspuns:

De cate ori ma vei privi cu ura si manie`. De atatea ori iti voi zambi cu multa simpatie`!

| ralucitha a răspuns:

Ne iubim, ne jignim, ne-alintam reciproc, ne certam de multe ori sau facem dragoste pe bloc important e numai ce simtim cand ne despartim suferim ca prostii, ne`mpacam si-apoi zambim!`winking

| Deyuu a răspuns:

.●๋•"Uneori trebuie sa dai`[on the phone Delete la Trecut...[straight face]... Refresh` la Prezent si Next la Viitor!"[blushing]`.●๋•