| laura_2327 a întrebat:

Imi spuneti si voi niste statusuri misto?big grin va rogwinking

14 răspunsuri:
| juniper a răspuns:

Draga daca tu ai fi un taxi, sigur m-as urca.

| Annitu a răspuns:

Googlewinking

| viatadecacatt a răspuns:

Ai castigat sau ai pierdut, nu te opri din drumul inceput. Lupta sperand ca intr-o zi. Tot ce-ti doresti se va implini, regreta doar timpul pierdut. Tot ce puteai sa faci si n-ai facut!

Pentru cei care cred ca stiu tot, ar fi bine sa taca! vorbe fara nici un rost, oricine poa` sa scoata. Lumea iubeste barfa dar viata mea`i a mea, e treaba mea ce vreau sa fac cu ea!

Ea Nu Vorbeste Atunki Cand Trebuie Sa Asculte. Ea Nu Renunta Atunci Cand Problemele Sunt Multehappy

Prietenii vin şi se duc, puţini la nevoie apar. Vezi tu, rămân doar nişte poze aruncate`n sertar!

Sper sa imi dai fundita pentru ca daca te uiti mai bine pe google la statusurile alea care le poate gasi oricine(exemple si alea de mai jos) n`ai sa le gasestiwinking!

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Buna

1! Iubeste BAIATU care iti spune ca esti ''frumosasa'' si nu ''sexy''... Iubeste baiatul care te suna inapoi, atunci cand tu i-ai inchis telefonul in nas... Care sta treaz doar ca sa te priveasca dormind... Care te saruta pe frunte... Care vrea sa te arate lumii chiar daca nu esti aranjatA... Caruia ii este indiferent daca pe parcursul anilor te-ai ingrasat sau ai slabit... Care in prezenta prietenilor te ia de mana... Care iti spune mereu ce insemni pentru el si cat de norocos e sa te aiba... Iubeste-l pe el, deoarece el te iubeste...si probabil ca... te va iubi mereu...

2 E atat de frumos sa gasesti sentimentul pierdut. E atat de frumos sa oftezi dupa primul sarut. E atat de frumos sa iubesti si sa fii iubit.

3 Hai sa ne inpartim lumea... luna mie, stelele tie... oceanul mie. Pamantul tie... dar mai bine totul tie si tu mie...

4 Te iubesc. am scris pe zapada... dar razele soarelui vor sterge aceste cuvinte. Te iubesc am scris pe plaja... dar un val obraznic... v-a lua cu el in adancuri aceste 2 cuv... ESTE SCRIS TE IUBESC IN INIMA MEA SI DE ACOLO NIMENI NICIODATA, NICIODATA NU V-A PUTEA SA LE STEARGA... pentru ca te iubesc. si o sa te iubesc cat voi exista

5 Am Invatat Ca Dureaza ani Sa Castigi incredere
Si Ca Doar In Cateva secunde poti sa o Pierzi...

6 Va veni o data vremea cand in urma vei privi... ai vrea sa reinvie toate bucurii si nebunii... dar trecutul se ascunde, nu mai vine NICIODATA numai amintirea spune ca... "Asa a fost o data!"

7 Decat cocosat de munca, mai bine burtos de bere!

| M' a răspuns:

1" Viitorul suna bine, pacat ca nu raspunde nimeni… "

2 Nu-s…. cauta-ma in dictionar!

3Putina rabdare, putina culoare si viata-i frumoasa ca ziua cu soare :
4»" Ma balacesc… DND ca te stropesc! "
5[[Nimeni nu poate sa ma domine.Retine! Faci atatea planuri, nu ma include...cuvintele sunt surde, acea veche EU nu te mai aude...]]
6Pune stop cand te streseaza, Explica. i ca exagereaza. Nu. ntelege? Abereaza? Spune. i PA si se calmeaza.;;
7u nu faci nimic in privinta noastra:sa ne impacam...azi spui ca tii la mine, dar maine nici nu-ti mai aduci aminte... ce sa fac? cand intri pe mess din 3 ore in care stai pe mess, 2 ore si 45 min esti busy, dnd, ocupat... iar in ultimele 15 min esti la masa

| Bia:X a răspuns:

Copilaria este regatul unde nimeni nu moare

Love is like the wind you can`t see it but you can feel it

Fericirea o atingi doar odata in viata, dar merita sa lupti pentru ea o viata intreaga!

"Să-ţi spun ce este dragostea adevărată. E credinţă oarbă, umilinţă fără preget, supunere desăvârşită, încredere şi dăruire împotriva ta însuţi, împotriva lumii întregi. Dragostea înseamnă să îţi dai inima şi sufletul întreg celui care ţi le va zdrobi!"

Dubito, ergo cogito; cogito ergo sum. (Ma indoiesc, deci cuget; cuget, deci exist)

| miauu a răspuns:

Sa iubesti inseamna sa dai cuiva sansa sa te distruga si sa ai incredere ca nu o va face

Am invatat ca nu conteaza CE ai in viata

Ci PE CINE ai.

Am invatat ca atunci cand sunt suparat am DREPTUL sa

fiu suparat

Dar nu am dreptul sa fiu si rau

Am invatat sa iubesc

Ca sa pot sa fiu iubit

"Spune stop cand te streseaza,explica`i ca exagereaza,nu intelege?Abereaza?Spune`i Pa si se calmeaza!"

"Copilaroasa ?! Da. Pentru ca asa vreau . Matura ?! Cand vreau. Ignoranta ?! Cand nu vreau sa vorbesc cu tine"

Cand femeia spune "Nu", inseamna "Poate", cand spune "Poate", inseamna "Da". Si daca spune "Da", Inseamna ca nu-i femeie

"Nu înceta niciodata sa zâmbesti, nici chiar atunci când esti trist, pentru ca nu se stie cine se poate îndragosti de zâmbetul tau."

| mihaa a răspuns:

Nu pot sa vorbesc am mancat ceapa big grin ascult muzica tare la sistemul 5+1 sa te ia naiba daca dai buzz

| κίllą a răspuns:

,, crezi in dragoste la prima vedere sau mai vrei sa trec o data prin fata ta?'' laughing

| Claudiaeredit a răspuns:

*~Ce ar fi lumea fara BLONDE? O nimic toata… un dezastruhee hee „
*~Eu traiesc…tu stai. Sunt tot ce tu visezi, tot ce-ti doresti si n-ai!"
*~Daca cineva iti spune TE IUBESC, sa-i spui ca minte.caci iubirea iubirea nu se spune ci se simte…"
*~As vrea sa-ti demonstrez ca m-am schimbat. As vrea sa am sansa dar ai plecat.

Intra aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sper sa iti placa *

| geolinna a răspuns:

Asa cum e Ea mik, pastreaz`o langa tine; x

| geolinna a răspuns:

Asa cum e Ea mik, pastreaz`o langa tine; x fiindca te iubeste tongue