| YoPapushaNR1 a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste statusuri misto va rog!

Răspuns Câştigător
| Mihaela_1499 a răspuns:

OK Tai-o, pleaca Cara-te, dispari Zbori, sterge-o Calc-o, evapora-te, Mori Da-ti foc, fa-te scrum Arzi in culori, Stinge-te si suflate singura Ca-mi dai fiori straight face [ asa e status blushing ]

Vise, sperante, zambete, lacrimi, certuri, impacari, nervi, frustrari, fobii, nostalgie, injuraturi, ciudatenii, indiferenta, nechibzuinta, dorinta, fascinatie, dreptate, minciuna, ura.
Schimbari ale starii de spirit de la un moment la altul.

Sa poti sa crezi daca altii te inseala, sa poti sa te ridici cand altii te doboara, sa poti pastra ce altii vor sa alunge, sa razi chiar daca sufletul plange, si cald tu sa ramai chiar daca afara ninge...asta-i arta de a invinge...

Te crezi in stare sa ma poti judeca? Incearca... dar mai intai fa o analiza avand ca subiect de studiu persoana ta!

ApRiNDe o TiGaRe.Si-N FuMuL Care ZboaRa-N noRi aLbaSTri ca un vis CuFuNda-Te-N UiTaRe Si Lasa GanDuLui CaRaRe de aBiS.

Nu suntem cuprinsi de spaima.Ne gandim ca pan' la urma in mortzii ei viata asta'i faina

Iti mai zboara pe la urechi un "buna, sti ne'ar sta bine impreuna'', da tu te pierzi din ce in ce mai mult prin lumea asta nebuna.

O tigara, un cântec, pozele primei iubiri, amintirile din camera mea, totul ramâne-n urma mea!

De obicei te duci in cluburi de noapte, crezi ca masina ta ma da pe spate? Parfumul greu pluteste in aer, acesta e portret robot de fraier.

Cu drag, Diana.

4 răspunsuri:
| L ι ѕѕ є η α ☮ a răspuns:

- Priveste-ma-n ochi sa-ntelegi sentimentele pe care nu stiu sa ti le spun

Azi e ziua de mâine pentru care îţi făceai probleme ieri

S'ar putea sa nu intelegi de ce. Dar da'mi doar o clipa si'am sa-ti arat cum e

Iubirea o simţi după ce ai pierdut-o!

Nu ştii? Te învăţăm. Nu vrei? Te obligăm

•Ma indepartez incet, voi sterge tot, mi-e greu dar o voi face!

Zambeste! chiar daca de fapt lumea ta se prabuseste

Daca vrei sa ma cuceresti, Invata sa iubesti.

Nu mai vreau sa cer. Voi obtzine oricum.

Si-ar fi mai simplu si mult mai usor, sa nu-ti mai pese uneori?

It. s time for : |i don. t care|!

● Spui că e o copilă, dar aşa cum e ea, ţi`a furat inima! ● Arată`i că o iubeşti, nu fi prost ● Pune`ţi şi tu o dată inima în folos`! ●

Sec.Mai sec ca orice vin.:]

Adevarul doare. dar ceea ce ne lasa rani adânci este totusi minciuna!

De ce sa plang. Cand pot sa rad? De ce sa urasc. Cand pot sa uit?

Cand cuvintele esueaza, Muzica vorbeste.

Teoria zambetului:Ingerii nu plang

Fii pur si simplu SURD cand cineva iti spune ca nu`ti poti realiza visele

te iubesc.ma iubesti nu e complicat

I need a miracle. i wanna be your girl.Give me a chance to see.That you are made for me; x

| Mihaela_1499 a răspuns:

Multumesc pentru apreciere.
Cu drag ,Diana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://annamarya15.wordpress.com...blog`u meu cu status`uri;)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

OK Tai-o, pleaca Cara-te, dispari Zbori, sterge-o Calc-o, evapora-te, Mori Da-ti foc, fa-te scrum Arzi in culori, Stinge-te si suflate singura Ca-mi dai fiori [ asa e status ]