| anonim_4396 a întrebat:

Q. Q Q. Q Q. Q
Maine incepe scoala, voi ce spuneti, eu n-am nici o problema ca am ore simple:X.
Dirigintie
Fizica(cu diriga)
Religie(in aceasta ora dooorm)
Romana(poate o sa dam test, am invatat, este foarte simplu)
Istorie(avem o profesoara de treaba^^)
Am doar 5 ore Miercuri, celelalte zile 6 ore.
P. S.: Am scris toate acestea sa ma laudrolling on the floor

Răspuns Câştigător
| Annaa a răspuns:

Ar fi misto daca as sti ce orar am maine.laughing

13 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Ne crezi ca nu ne pasa?

| Minks a răspuns:

VsShadow : Chiar nu ne pasa, pe bune, nici parerea ta nu e importanta. Esti degeaba, ca majoritatea celor de pe aici. Si gata, de acu' incolo nu mai jignesc plantele si animalele (adica pe tine)

| EvangelineDS a răspuns:

Si eu am numa 4laughing ni leo scurtat dirigulaughing[ce noroc am eu ]laughing
aam doar romana
mate
biologie
csi cred ca si franceza nu mai stiulaughing

| FucktheSystem a răspuns:

Mdea miercurea la noi e shitty.

| Freshh a răspuns:

Dirigentie ( cu diriga )
Mate ( aiurea,macar nu ne asculta )
Sport ( FootBall big grin yee! \m/ )
Romana (Profesoara rea,d-ne ajuta sa treaca ora fara sa ne asculte)
Tehnologie( Desenez prostii laughing )
Geografie(o profa batrana, usor de fraierit, zic ca numa' ca ma doare burta si ma crede rolling on the floor )

Poimaine 5 ore

| Anonima568 a răspuns:

Ce prosti sunteti unii... daca ai dirigentie e logic ca faci cu diriga, ca doar din asta se numeste dirigentie, daaaaaaaaa ( cu cine oare poti sa faci dirigentia cu femeia de servici laughing )

| SerjRap93 a răspuns:

De vreo trei ani la toate orele dorm deci n-am nici-o treaba.defapt la istorie nu dorm numa stau cu capu pe banca pentru ca vb prea tare profu. apropo am acut media aproape 9.50 ca in fata mea sta unu olimpic la nu stiu cate materii... apropo in stanga mea sta una care ii cea mai buna din scoala si am o profa la 23 de ani care vine numa in fuste mini(waii da buna ii) a si stau in banca cu baiatu lu directoru deci cand avem chef mergem la suc fara sa ne puna profesorii absenti.si mai era o chestie maicamea ii asistenta medicala si am motivari la greu acasa.ma pot imbolnavii cand vreau.si am niste colegi super de treaba, profii zic ca suntem cea mai rea clasa din liceu da eu nu ii cred
deci fratele meu daca vrei sa te lauzi gaseste ceva mai calumea. apropo nu imi dai funda nuh?

| TwilightSaga4Ever a răspuns:

Nici eu nu am nici o problema...:-p

1.Religie(am 2-3 note, nu ma asculta deci stau linistita,)

2. Engleza(fff usor si placut)

3.Desen(profa e de treaba)

4.Romana(am, avut carte de citit deci povestim oral si o sa fie ff usor)

5. Dirigentie(extraordinar de usor)

| Michy_1562 a răspuns:

Ai scris astea sa ne arati cat de prost estiwinking

| Vanessa12 a răspuns:

Super tare happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Michy,cu intrebarea asta am facut toata luma (aproape) sa se distreze putin, hai jeet michy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prosti copii care au scris ceva de genul "crezi ca ne pasa?"...nu dau nume... michy, minks.
app:@serjrap, amd dat funda la cel mai amuzant raspwinking

| dya_5032 a răspuns:

Eu am asa:
Romana(o ador pe profa.e cea mai de treaba dintre toate.da am test:p)
Mate(tipa aia la peretilaughing)
Sport(ei.eu vin in blugi, s.ar putea sa ne puna sa alergam o gramada.perfect.nu ma trebuie sa merg la salalaughing)
Engleza(O ora super, o profa stramba care se scarpina peste tot, klar.mor de ras)
Franceza(Pfff.cu diriga.stam de povesti)
Si abia astept sa.i zic fostului l`am uitat si ca m.am indragostit iar(o sa moara de ciudalaughing)