| TeRogLasama a întrebat:

Si da, a inceput scoala de 1 sapt aproape 2. La scoala nu inteleg nimic, am un program de tot rahat.
luni am Desen Engleza Franceza mate mate
marti mate mate geografie franceza muzica religie
miercuri engleza fizica romana romana romana biologie
joi fizica engleza sport mate civica chimie
vineri istorie chimie tehnologie romana romana bioloie.
Ce spuneti de acest program? Este destul de prost. Dupa mine.

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu vad absolut nici o problema. Luni dimineata cand se ajunge mai greu ai o ora mai usoara, apoi este absolut normal. Ai legate orele de matematica si roaman, asa incat sa se poata explica mai mult si sa puteti da lucrari de doua ore (mai bune pentru evaluare). In plus, ai matematica luni si marti, deci poti lucra intensiv sambata si duminica la mate, iar luni si marti vei avea notiunile foarte proaspete in memorie

| Violleta2022 a răspuns:

Imi pare rau ca s-a terminat vacanta, si nu mai apare: joaca, joaca, joaca, joaca si iar joaca.
Gata, a inceput scoala si timp de joaca nu mai exista, pentru ca, orarul este incarcat cu mulet ore de fizica, romana si mate, unde vei avea tone de invatat si lucrat.
Dupa mine, nu programul este prost ci lenea ta care nu s-a trezit la realitate inca.

| Envy a răspuns:

Ai un orar foarte lejer, nu inteleg de ce te plangi.

| TeRogLasama explică (pentru Envy):

Da ma da faza e ca eu intru dupa masa si ies tocmai pe la 18 si 17 Si e naspa ca nu inteleg nimic ca colegii mei fac galagie.

| Envy a răspuns (pentru TeRogLasama):

Super,deci apuci si sa dormi de dimineata cat vrei. In plus, cred ca profesorii tin o oarecare ordine la ore. Daca nu, ai diriginte si parinti, lucrurile acestea se pot discuta la o sedinta.