| TheTruthBeneathTheRose a întrebat:

Raspuns rapid! Intrebari pentru cei care joaca metin2 tim.
1 Unde cade bucata piatra pretioasa?
2 Unde cresti mai repede la lv 40-50?
3 Unde cad dintii de orc (misiune)?
4. Cum se foloseste pergamentul binecuvantarii?
Pentru cel care stie sa raspunda funda tongue

Răspuns Câştigător
| spiker2222 a răspuns:

1)cade in map 2 la jak-to
2)desert,orci negri, v2
3)la orci negri si orci uriasi sau curajosi
4)i se mai zice si bless.De exemplu ai un itm +8 si vrei sa il faci +9 dai clik pe el il pui pe itm si daca esueaza nu dispare ca la fierar el doar devine de la +8 la +7. Funda plz?

3 răspunsuri:
| MrOvidiu a răspuns:

1. In map2 la niste namile care am uitat numele
2. La orci(aia mari si negri)
3. La orci(aia mari si negri)
4. E pentru imbunatatire obiectelor daca esueaza nu se distruge dar iti scade calitatea obiectului cu 1
Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bun...Nu joc metin 2 TIM dar am jucat destul timp metin yawn. Si realizez ca e o pierdere de timp.In fineoh go on.
1) Pai.in map2 [ in general acolo stiu ca pica.]
2)40-50 thinking daca ai iteme bune mergi in v1 sau desert.
3) Dintii de orc pica in Vale la orci negri.
4) Pai e pentru bonusuri.E ceva in gen fierarul. Singurul avantaj este ca item-ul pe care ve-ti folosi acest pergament nu va disparea in caz de esuare... ci va scadea cu 1.

Bafta :*. Daca mai ai intrebari lasa mesaj pe privat.

| mihaitzaaaaa a răspuns:

1.Bucata piatra pretioasa pica map doi pana in lvl 30 la monstri pe acolo
2.Cresti bine la BO sau in Desert
3. Dinti de orc pica la BO dar pica foarte greu
4.Iei pergamentul si il pui pe arma sau armura sau ce vrei tu si ii dai la plus
PLS FUNDA SI PE CE SERVER JOCI?