| cristian_8123 a întrebat:

Salut cine stie la ce mobi si la ce lv pica bucata de piatra pretioasa, bucata de armura stricata si unde

2 răspunsuri:
| Dark13 a răspuns:

In map2 la monstri aia lv 26 sau cat aia mari verzi nu conta bati map2 asa si iti va pica depinde si de drop si de gradul care il ai ca daca il ai bun ma refer la grad prietenos,bun, nobil, cavaleresc o sa iti pice dar daca ai crud happy nu o sa ai asa mare drop

| Rusu_Mihaita_1994 a răspuns:

Ba nu picala aia mari de lvl 30 cum ar fi Jak-To sau Jon-Hwang