| anonim_4396 a întrebat:

Raspuns rapid va rog! Nu gasesc unde sa bag stickul. Stiu ca pare o intrebare prosteasca dar nu gasesc. Va rog mult help. Am windows xp professional.

Răspuns Câştigător
| gocops a răspuns:

Pai depinde ce calculator ai majoritatea au loc pentru USB(stick) dar unele nu, cauta in spatele unitatii centrale si s-ar putea sa gasesti daca ai windows xp inseamna ca ai un calculator bunicel ce s-ar putea sa aiba suport USB, distruge unitatea daca e nevoie big grin

1 răspuns:
| kanajambe a răspuns:

In fata la unitate trebuie sa ai niste gauri
una dintre ele e in forma de dreptunghi, micuta
E ori in fata ori la spate la unitate gaura asta. Acolo unde se baga si castile
Cauta si tu un loc in unitate de marimea stickului