| dEEk a întrebat:

Salut TPU,vreau sa-mi iau ceva de pe altex, o unitate, si acolo scrie la software ca este linux. Eu as putea sa-l schimb in windows?happy Stiu ca pare o intrebare prosteasca dar nu ma pricep! Fundahappy

5 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Cauta modelul acela pe google si scrie driver sau scrie modelul si apoi windows si vezi ce zic si altii.

| ErrorFound a răspuns:

Da, poti sa schimbi in Windows, dar daca o cumperi cu Linux va costa in Plus, asa ca mai bine o cumperi cu Free Dos...

| NeymarJr11 a răspuns:

Intreaba de unde-l cumperi daca poti!

| JusticeForCraiova a răspuns:

Daca scrie ca sistemu de operare este linux si vrei sai bagi xp faci o mare tampenie.Eu zic sa mai cauti si alte pc-uri

| danni21 a răspuns:

Cumpara-l asa cum este si il formatezi ii pui ce windows iti place tie happy