| Marjuddjeje a întrebat:

Salut prieteni am si eu o intrebare si vreau sa imi raspundeti cu certitudine e prima oara cand doresc sa merg cu trenul aveti idee de unde se poate achizitiona bilete/calatorie fizic in Bucuresti doresc sa merg in Ploiesti va rog este important

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai auzit de Gara de Nord din Bucuresti? Mergi la o casa de bilete si iti cumperi pentru Ploiesti. Simplu.
Parca te-ai fi nascut ieri.

suntserios
| suntserios a răspuns:

De la casa de bilete din gara

| AmandinaDragan a răspuns:

In gara.

| Marjuddjeje explică (pentru AmandinaDragan):

Aa adica in apropiere de unde se urca in tren nu?

| AmandinaDragan a răspuns (pentru Marjuddjeje):

Mergi la gara si intreaba la intrare unde este casa de bilete.

| Smmo a răspuns:

Poti sa iei bilet si de la agentii daca nu vrei sa mergi pana la gara acum: https://www.cfrcalatori.ro/......-calatori/
Ca sa gasesti adresele exact, cauta pe google: "agentii cfr Bucuresti" si da si un telefon inainte ca sa te asiguri ca mai sunt acolo.
Poti verifica inainte pretul biletului online https://bilete.cfrcalatori.ro/ro-RO/Itineraries