| eubahhh a întrebat:

S-a calificat Romania pentru Cupa Mondiala din 2010? footbal

orgoliul romanesc! oriunde am fi sa nu uitam niciodata ca suntem romani! haii Romaniaaa love strucklove strucklove strucklove strucklove struck

9 răspunsuri:
| Alex_7297 a răspuns:

Noi şi Somalia suntem favoriţi! A, da, şi insulele Feroe.

| Alex_7297 a răspuns:

Auzi la tine ahahahah. S-a inventat google-ul. Dar e mai greu cu capul, mai uşor cu... mâna, la cules căpşuni!

| spiga92 a răspuns:

S. a calificat la fotbal pe pc...

| adi4ever a răspuns:

Da, si are meci de baraj cu Insulele Fiji.Acum lasand gluma la o parte, cu un selectioner ca Razvan Lucescu nu ne vom califica nicaieri sau poate la euro 2016 ca vor participa 24 de echipe.
Imi dau seama ca esti paralela cu fotbalul dupa intrebarea postata de tine la fel ca colegamiu de banca care ma intreaba ce facem in meciul de cupa(Se referea la CFR-Dinamo) cand eu sunt Rapidist deci e tare dureros sa fi paralel cu fotbalul asa ca iti zic sa nu te mai faci de ras punand asemenea intrebari

| eubahhh explică:

Pffff ce destepti sunteti toti.nu sunt in tara n'am de unde sa stiu...

decii sa mor cate fite aveti in voii...

va intreaba omu ceva. si repede faceti voii pe desteptii...Se duce Romania de rapa si numai din cauza voastra.figuri mai aveti in capu ala sec laughing... v-as injura dar nu ma lasa!

| gabriela a răspuns:

Nu, din pacate am ratat din nou. Dar fotbalul romanesc e ca si copilul rau la parinti. Orice face. el tot al lor ramane!

| Mariusrap91 a răspuns:

Da sa calificat... PE CALCULATOR si pe Playstation, a si castigat-o rolling on the floor. De unde sa se califice cand ia bataie de la Serbia cu 5-0 laughing crying.

| TheMihutz a răspuns:

Evident ca nu, ai vazut tu echipa din Romania buna la ceva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aaa tu te-ai dus deja in Africa de Sud crezand ca se califica si de aia nu ai aflat. Ahahahahaha