| hanry a întrebat:

Ajunge Romania la Cupa Mondiala 2010?

7 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Prietene, trebuie sa batem Franta si Serbia la ele acasa, trebuie sa castigam tot iar Serbia sa bata pe Franta la ea acasa, ca sa prindem barajul. Deci nicio sansa

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu avem sanse, sa nu ne amagim.

ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Numai daca toate celelalte echipe mai bine clasate, renunta laughing

| Ben. a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sper...alaturi de o tara intreaga, si am mai sperat inca 20 de ani pana acum.

Da, o sa ajunga, numai ca daca ajunge fura cupa laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu ajung romanii acolo, atunci ajunge cupa la noi.gasim noi o modalitate sa o furam si sa o aducem in tara, ca tot suntem recunoscuti. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.