| CrucifiedCountess a întrebat:

Sa dansam >:) http://www.youtube.com/watch?v=aH686w_IXbg va place? stiu ca nu :)))

Răspuns Câştigător
| Elly4all a răspuns:

E prea tare, imi place.ma bucur ca asulti acelasi gen de muzica ca si minehee hee

6 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Hai sa dansam big grin Imi place melodia asta.happy

| hândel a răspuns:

Ce sa dansezi pe melodia asta? E buna cand ai prea multa energie si nu mai ai treaba prin casa, pui melodia tare si te zbengui pana trebuie' sa dai un reply s'apoi de la capat cu zbenguitul, sau pe plaja, noaptea, cu ceva alcool in sange e nemaipomenita melodia sa topai cu prietenii pana pici de oboseala si, te scoli cu febra musculara a 2-a zi. Ai patit asa ceva? Eu o data, e nasol dar merita. laughing

| Nastia a răspuns:

Deci, eu nu ascult asa ceva, ...ascult hip-hop cu cea mai mare placere,...winking

| Anto97 a răspuns:

Imi place mult inceputu...si restul melodiei e dragutahee hee chiar daca nu imi place acest gen de muzicaa...adica nu ascult

| Encore a răspuns:

Mama ar merge un hardcore dance pe asta :X:X
Nu stiu daca o sa existe si n romania asa ceva, concerte d-astea crying
O ador :X

| naya a răspuns:

Hm se pare ca pana la urma intuitia feminina chiar functioneaza in cazul tau. laughing