| kimyyy a întrebat:

Sa imi iau de Craciun Iphone? Aveti? Sunteti multumiti de el? Vreau pareri...:d

10 răspunsuri:
| Anxx a răspuns:

Eu am Iphone 4 si pot sa spun ca sunt destul de multumita de el. Dar ca orice telefon are si el dezavantajele lui.In primul rand bateria tine destul de putin ( cam o zi, depinde cat il folosesti ), dar se si incarca destul de repede. thinking cat despre poze le face destul de bune. Telefonul asta e mai mult de fite, dar mi l-am dorit si eu foarte mult si nu regret :d, acum tu hotarasti ce e mai bine pentru tine! :*

| bogdi504 a răspuns:

Pai acum depinde ce Iphone...De exemplu daca iti iei un phone 3, 4, 4s sau 5 te asigur ca te vei multumii de el.Dar daca vrei sa-ti iei Iphone 1 sau 2 te asigur ca mai bine tiai lua un LG sau sau un Samsung (desigur anul 2010-2011)

| Archdaemon a răspuns:

Eu as alege Samsung Galaxy S II

| Cosmin1992 a răspuns:

Am si am avut de 3 ani de zile iphone 3g, 3gs si acum 4. Parerea mea personala e ca is cele mai bune telefoane din lume. Daca ai putina grija de ele, acestea la randul lor nu te vor dezamagi. Pozele ies super, mesajele foarte usor de trimis cu o interfata still messenger, ecranul tactil e unul dintre cele mai bune de pe piata, iar aplicatiile is cele mai tari. Daca iti cumperi unul nu vei fi dezamagit, dar conteaza daca il vrei crackuit sau nu. Daca vrei sa il pastrezi intreg aplicatiile te vor costa $$, dar daca il cracuiesti lumea va fi a ta moca!

| username0 a răspuns:

Toti taranii dupa iPhone dar ei habar au cu ce se mananca.

| ionutVUVUZELA a răspuns (pentru username0):

Ai dreptate un inteligent de la mine! poate sunt cativa care au bani de un telefon mai klumea da sunt si mai multi(90%) care nu au bani nici de telefon fix! daca vrei ceva bun bai fato exista Samsung galaxy ace sau galaxy fit(android deci ai android market si cam toate sunt free acolo)

| username0 a răspuns (pentru ionutVUVUZELA):

Adevarul e ca iphone la fel ca laptopurile din gama Apple sunt doar firma de ele.am testat multe telefoane printre care si iphone 4s, dar cel mai tare in momentul de fata ramane Samsung Galaxy S II.

| ionutVUVUZELA a răspuns (pentru username0):

S2 e telefonul anului e si mult mai rezistent decat 4.ca am vazut pe net un video cu cele 2 aruncate de la 3 inaltimi diferite. iphone=dezastru s2=cateva sgarieturi

| OliviaLowe a răspuns:

Nu stiu ce sa spun.Eu am BlackBerry bold9780 si eu il ador.Initial vroiam si eu iphone dar eu m-am cam saturat de ecrane touch(am avut o gramada). Acum imi place mai mult tastatura qwerty.

| Lexxyss a răspuns:

Eu sincer prefer o groaza de telefoane mai mult decat un iphone. happy.