| Alin_Ricardo_1990 a întrebat:

Salutare, am si eu o intrebare putin mai diferita de celelalte sau habar nu am, dar as vrea sa incerc sa invoc un spirit cu tablita Ouija. Vreau sa stiu sincer de la cei care au folosit. E adevarat sau nu? Adica inca nu am cu cine sa incerc pentru ca regulile spun ca nu am voie sa joc singur, in cimitir sau sa injur. Vreau doar sa stiu din exeperiente propii. Ofer funda! Multumesc anticipat!
Exista sau nu?

3 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Stai cuminte.

| Alin_Ricardo_1990 explică (pentru Clorox):

De ce? Doar vreau sa mă conving de mit

| Clorox a răspuns (pentru Alin_Ricardo_1990):

Da-l incolo de mit, vorbesc serios. Nu trebuie sa te joci cu chestiile de genul.