| ღHinataღ a întrebat:

Sa presupunem ca Hinata si Naruto ar avea un copil.Acesta ar putea fi puternic.Ar trebui sa mosteneasca Byakuganul,dar daca Naruto il are pe Kyuby si chakra acestuia s-ar amesteca cu Byakuganul,ar lua nastere o noua tehnica,ceva de genul Kyubigan,care ar putea rivaliza si cu Sharingan, poate chiar cu Rinneganul.Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| alex5259 a răspuns:

Atunci incerc din nou happy : da, sa zicem ca acest copil ar mostenii cate ceva de la ambii parinti ( Naruto si Hinata ). as crede ca poate sa se transforme in modul Kurama absorbind o cantitate mare de chakra atunci cand adversarul va fi lovit cu un Rasengan. hm....Kyubigan....as crede ca acest jutsu se realizeaza dupa transformarea in noua cozi ( insa la nivelul de patru cozi ) si dand o lovitura mult superioara Lariatului ( tehnica detinuta de killer bee ) ce extrage toata chakra din inamic. Pai. funda? big grin

| alex5259 a răspuns (pentru alex5259):

Multumesc pentru fundita! happy

| ღHinataღ explică (pentru alex5259):

Unde gasesc si eu emoticoanele(mutrisoarele)astea dragute? le ador! funda a fost a ta, deoarece nu mia-i raspuns la misto, si ai fost folositor.pa!

6 răspunsuri:
| QueenBey a răspuns:

Cati ani ai? Numai de curiozitate, ai o imaginatie foarte bogata laughing

| ღHinataღ explică (pentru QueenBey):

Am mentionat la o intrebare la care mi-ai raspuns ce varsta am.Nu e o inventie proprie, desi mi-ar placea sa fie.Nu ma lua la misto ca nu imi place.Ti-am dat un nefolositor.

| alex5259 a răspuns:

Dupa parerea mea, copilul s-ar naste doar cu byakugan, deoarece puterile lui Kurama ( Kyuby ) se afla numai in Naruto si nici macar propiul copil nu poate mostenii aceasta putere, iar puterile lui Kurama nu folosesc in nici un fel jutsu-uri oculare ( puteri realizate cu ochii ), deci Byakugan nu se poate contopi cu ochii lui 9 cozi. Insa tatal copilului fiind naruto, ar putea sa ii fie daruit 9 cozi de catre tatal sau ( naruto ) pentru a putea avea grija de kurama si de a-i folosi puterea in scopuri nobile. Sper ca am fost de ajutor. Funda? happy

| ღHinataღ explică (pentru alex5259):

Nu am zis ca cu ochii lui Kurama, ci chakra lui.Citeste mai atent. Oricum, mersi ca ai dat un raspuns cat de cat folositor si nu unul aiurit ca Lauricii7