| nicoleta24 a întrebat:

Sa zicem ca cineva iti spune o gluma care de fapt ai mai auzit-o inainte. Ce ai face?

8 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Daca e amuzanta gluma rad ori de cate ori as auzio! daca e seaca nu rad!

| carminaburana43 a răspuns:

As zimbi din respect dar nu as mai putea ride.

| Psihiatra a răspuns:

Rad putin, apoi zic ca am mai auzit`o, sau, cand e "lovitura de final" o zic eu mai cu talent laughing

| eueu1212 a răspuns:

As rade putin sa nu se supere laughing si i-as zice ca stiu gluma...

| Domyno a răspuns:

Ca sa nu pari nesmtit, Razi, chiar daca e seaca pentru a nu face persoana respectiva sa se simta prost in fata altora.

| Chrystyne a răspuns:

Depinde si de persoana.
Daca sunteti prieteni...Razi putin, iar apoi spui pe acelasi ton, amuzat, "Mda, stiu gluma oh go on "
Daca iti pasa putin de parerea pe care o are despre tine ii poti spune direct ca o stii si iti gasesti imediat alta ocupatie tongue
fundita?

| Alina_2047 a răspuns:

II spun ca o stiu

| Cirstina a răspuns:

As incepe sa rad. Ca sa nu se supera, pana la urma este prietenul/prietena ta