| anonim_4396 a întrebat:

Cine ma inveseleste cu o gluma (pe care nu am auzit-o) primeste o FUNDA!

Răspuns Câştigător
| ღvampireღ a răspuns:

2 strigoi sareau prin cimitir, se atinge unul de altul si se sperie rar zice unul dintre ei de ce sa ne speriem noi intre noi si se uita spre poarta si venea un om beat. celatalt spune sa se duca si sa in ceara la betiv o tigare, omul ii da.du-te si cerei si un foc, omul ii da peste unar foc dar ii vede mana. zice omul dar mai lasa mai tigarile ca nu vezi cum ai ajuns.

| anonim_4396 explică (pentru ღvampireღ):

XD epic lol

5 răspunsuri:
| ღvampireღ a răspuns:

Un elicopter s-a prăbușit într-un cimitir. Polițiștii au descoperit 300 de cadavre.

| anonim_4396 explică (pentru ღvampireღ):

Am mai auzit-o scuze...

| ღvampireღ a răspuns:

Social Media si Credinta
0 April 6th, 2011 Posted by admin
Intro-o duminica dimineata se duce frumos o tanara la spovedanie:
- Parinte, eu, am cam …. si ….
- Stiu fiuca mea ce ai facut, doar suntem prieteni pe facebook, am vazut si pozele si ce ai scris pe wall… mi-a fost indeasuns.
- Si ce pot sa fac sa-mi fie iertate pacatele parinte?
- Pai trebuie sa dai LIKE la 10 manastiri, si campaniei "o manastire in fiecare casa" desfasurata de Standout. pe asta o sti?

| anonim_4396 explică (pentru ღvampireღ):

Nu, nu o stiu dar sa mai vedem ce glume mai scriu si alti poate sunt mai bune sau mai slabe