| silver19 a întrebat:

Sal, am 20 de ani si de la o vreme de fapt cam de vreo 2 ani, obosesc destul de repede, de exemplu cand joc fotbal sau basket obosesc foarte usor si cateodata respir cam greu, am fost si la doctor dar nu prea m-a lamurit si daca stie cineva de aici sau daca a mai fost cineva ca mine sa-mi explice daca e vreun tratament ceva ca nu e normal de la varsta asta sa am asa ceva, si de multe ori ma simt obosit desi dorm destul straight face
Multumesc! happy

9 răspunsuri:
| BabyPink a răspuns:

Fumezi cumva? Eu ştiam că dacă fumezi oboseşti repede, dacă ai vreo problemă cu inima sau alte chestii.Sincer,nu prea ştiu ce să-ţi zic sad

| lost.in.rain a răspuns:

Poate fi de vina fumatul (daca esti fumator) sau poti merge sa faci niste investigatii amanuntite pentru a elimina suspiciunea de astm sau boli ale inimii.
Sanatate maxima!

| UndercoverGirl_1581 a răspuns:

Poi daca un doctor nu poate sa-ti dea o explicatie noi... ce sa spunem? nu cred ca ai ceva grav, probabil obosesti de cand ai terminat cu scoalalaughing te-ai obisnuit cu viata acasa si cand faci o mica miscare deja te obosesti, glm deci nu stiu, poate e si din vina felului cum te hranesti, poate stai mult la pc, a si nu-i bine nici sa dormi prea multwinking nu stiu incearca si la alti doctoriwinking bafta

| andreetgv a răspuns:

Pai eu cusosc o persoana care are aceleasa sitome dar eea e bolnava cu inima ceva cu o glanda care nu pompeaza sange si de asta dar nu stiu ce tratament a luat. nu vreau sa te sperii dar ar fi bine sa te verifice un cardiolog

| silver19 explică:

Nu fumez tongue

| 16.laura.16 a răspuns:

Cred ca atunci cand faci efort nu reusti sa respiri corect.Astfel creierul nu se oxigeneaza si obosesti repede. Trebuie sa faci exercitii de respiratie (inspiri pe nas- expiri pe gura) in mod egal.Ai sa vezi ca nu vei mai obosi asa de repede!

| sabin2010 a răspuns:

E ori varsta, ori au tu probleme cu rinichii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai fuma frate!

| madalinne a răspuns:

Poate esti anemic.ai o lipsa de ceva vitamine. poate trebuie sa mananci mai sanatos.cine stiehappy