| andreeiutzzza a întrebat:

de cateva zile respir foarte greu cateodata este nevoi sa tusesc, oftez ca sa respir ma usor dar doar pentru cateva minute tot timpu simt o greutate pe piept nu stiu ce saa mai fac la ce doctor as putea sa ma duc si cam cat m-ar costa o consultatie? plz helpp

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Goofy77 a răspuns:

Se numeste angina pectorala in urma unei raceli netratata

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Du-te repede la medicul de familie si acesta o sa te trimita la medicul specialist.
Sanatate!

| lays a răspuns:

Mi se intampla si mie. dAR eu nu am fost la medic.deh,inconstienta astastraight faceo s ma ducbig grin

| maya_7683 a răspuns:

Poate fi de o usoara viroza respiratorie, indicat ar fi sa te vada inti medicul de familie. El se poate pronunta cel mai bine daca e doar o raceala sau trebuie sa consulti un specialist.Sanatate maximahappy