| KrYsTy2OOO a întrebat:

Hey, TPU vreau si eu sa stiu daca mai am ce face la GTA VC, am facut multe misiuni, cele de la telefon si am cumparat toate casele cu misiuni, dar mi-se bloceaza la prima misiune de la casa aceea cu garaje subterane si cu un logan inauntru, dar si la a 3-a de la studioul de film. Telefonul mobil si cel fix nu mai suna, mai am misiuni?

2 răspunsuri:
| TeddyPaul a răspuns:

Iti dau un sfat....joaca GTA SAN ANDREAS! de ce? Pentru ca VC are multe buguri! BAFTA

| KrYsTy2OOO explică (pentru TeddyPaul):

L-am jucat si pe SA...