| anonim_4396 a întrebat:

Sal.Ma gandeam ca in vacanta de vara sa ma duc intr-o tabara la mare. Dar vreau sa stiu si parerea unora care eu mersbig grin. Voi ce parere aveti? Ati fost? Cum a fost?:*

Răspuns Câştigător
| Farcas a răspuns:

E superrrrrr :X
Sa mergi vara la mare e indr-adevar superbbb :X
Daca ai norocul sa nimeresti si niste colegii de treaba totul o sa fie ok.Nu ai sa regreti nimic, iti spun eu. Daca esti adolescenta zic sa alegi Costinestiu, e o statiune pentru tineri, multe discoteci si muuulta distractie.Si mamaia e foarte frumoasa, dar preturile sunt cam scumpe, fata de Constinesti unde preturile sunt chiar mici (am fost anul trecut si am de gand sa merg si anul asta; poate ne intalnimlaughing)
Distractiee placutaaa, si nu ezita. Du`te ca nu o sa regreti, meritam si noi o vacanta pe cinste dupa atata scoala, nu?big grin

4 răspunsuri:
| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Cred ca ar fi frumos.eu nu am mers in tabara la mare pentru ca locuiesc langa mare.si e super.cred ca iti imaginezi ca toata vara...numai pe plaja stau... dar cu toate astea cred ca ar merita ai ocazia sa te distrezi, relaxezi.winking

| denisa_4116 a răspuns:

A fost fain mergi ca sa te distrzi te simti mai bine

| ladyi a răspuns:

Eu stau la mare happy
Crede-maa ca e fooarte frumos mai ales in Mamaia, techirghiol si Eforie Nord!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am fost si eu e frumos dar trebuie sa te duci intre orele : 4-5-6-7