| Duster a întrebat:

Sal.Stiti ca se face mare tam-tam in lume pe tema extraterestrilor.Mai nou la OTV se vorbeste despre ciupacabra(creatura care ataca animalele domestice din Mexic), care, cica a aparut si in Romania.Si se crede ca acest ciupacabra este extraterestru.Si se mai vorbeste si despre Yeti, dar eu nu prea cred in povestea cu Yeti, si chiar daca exista nu are nici-o legatura cu extraterestri. Ce credeti, exista, sau nu extraterestri? exista sau nu ciupacabra?

Răspuns Câştigător
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Extraterestri, adica fiinte de pe alte planete, din alte galaxii, da, probabil ca exista. Au si ei dreptul sa existe acolo undeva, in tot universul asta.
Yeti e dintr-un film... deci mi se pare josnic chiar si pentru OTV ca a dezbatut subiectul (daca zici tu).
Iar Ciupacabra e din Gemenii Cramp? Sau nu mai stiu exact, de pe Cartoon Network, oricum.

14 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Extraterestrii cred ca exista. Nu ar fi ciudat ca pe terra sa fie singurele forme de viata din univers? Chupacabra e o legenda, cum sunt zombie, sirenele sau vampirii, probabil pornita de la o intamplare reala (un animal care a ucis cateva vaci in mexic) si exagerata si brodata pana a devenit legendahappy.

| Silvia a răspuns:

Extraterestrii cred ca existathinking NASA cu siguranta i`a descoperit pana acum, insa nu s`a spus pentru a nu se creea panica... cel putin asa cred eubig grin Yeti si ciupacabra...nu prea credshame on you astia sunt din povestiwinking big grin.

| M4RK a răspuns:

Http://sutalasutaadevarat.blogspot.com/......a-otv.html - nu stiu daca exista yeti poate exista, ciupacabra a aratat si la tv :|

| M4RK a răspuns:

Exista in desene animate rolling on the floor

| M4RK a răspuns:

@ana rolling on the floorlaughing ce urat canta aia rolling on the floor

| ViVi a răspuns:

Otv e cel mai prost program :)) uite ce promoveaza otv http://www.youtube.com/watch?v=4XYY0_p_Zh4

| ViVi a răspuns:

Stiu @marc3ll asta promoveaza otv toti care sunt manelisti ii aduce pentru audientalaughing rolling on the floor

| JustMeFlory a răspuns:

Eu cred ca exista extraterestrii! Greu de crezut ca in tot universul, noi suntem singurele vietati.Despre celelalte nu stiu ce sa zic...nu prea cred in asa cevahappy

| Criiss16 a răspuns:

Extraterestrii da, poate exista dar chupacabra si Yeti cu siguranta nu!

| Rizer a răspuns:

Dar la Oglinda Television(OTV) stiu ca orice lucru minor devine maret.Vezi numai nebuni, iar daca tu iti pierzi vremea cu asa ceva e treaba ta.
Chupacabra e o legenda, cum sunt zombie, sirenele sau vampirii, probabil pornita de la o intamplare reala (un animal care a ucis cateva vaci in mexic) si exagerata si brodata pana a devenit legenda.

| RappK a răspuns:

Da' ce a aparut si Yeti in Romania?laughingrolling on the floorrolling on the flooreu cred in cpiupacabra dar cel din america de sub nu in cel din romanialaughing...cat despre OTV...oh go on un canal de nimic care inventeaza povesti pentru a avea telespectatorihappy

| biby29 a răspuns:

Extraterestrii exista cred... dar ciupacabra sau yeti.laughingAstia de la OTV se inspira deja si din desene animate ca sa le creasca audientalaughingDeja vad titlul de la OTV:"Yeti Yeti cucuieti ataca din nou"laughing

| laurentiu_9029 a răspuns:

Ciupacabra...Exista...in desene animate.
Yete...exista...in documentare.
Extraterestrii...greu de spus.Eu unul cred.

Dar la Oglinda Television(OTV) stii ca orice lucru minor devine maret. M-am uitat si eu aseara, niste oameni care nu se pricep in domeniul asta.In Mexic cam multe "ciudatenii" se intampla:Ciupavabra, extarterestrii apar zilnic, apar tot feluld e boli(N1N1).

| utzuman2006 a răspuns:

La OTV ( adica ZeroTV )...vezi numai nebuni, iar daca tu iti pierzi vremea cu asa ceva e treaba ta... dar mai bine citeste o carte, uita-te pe Discovery sau fa cu totul altceva...