| popavlad3 a întrebat:

Ce credeti? Exista extraterestri? Sunt persoane in lume care au vazut OZN pe cer

8 răspunsuri:
| CostinAlamariu a răspuns:

Nu există

| ReddY25 a răspuns:

Personal,nu tind să cred.Niciodata n-am crezut, ca și-n cazul fantomelor sau ce mituri mai există pe lumea asta

| Nirvanaaa a răspuns:

Personal nu cred ca ar exista, dar cine știe, nu ne mai miră nimic pe lumea asta.

| helpforyou a răspuns:

Extraterestrii sunt. Deocamdata nu-i vedem noi. Posibil sa fie viata in univers, dar nu asa cum ne inchipuim noi. Ar fi ciudat ca in imensitatea universurilor sa nu existe viata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite aici garantia ca extraterestrii chiar exista

https://youtu.be/FveNFLUalUc

| MrAM a răspuns:

Exista parerea mea, insa nu cum tii imaginezi tu. Se speculeaza ca si noi am fi " extraterestrii", avand in vedere ca pamantul a fost bombardat cu meteoriti. Odata cu acestia a fost adus si materialul genetic care a facut posibil dezvoltarea vietatilor pe pamant.

| EliLeli a răspuns:

Da, cred ca exista.

| Spirituallife a răspuns:

Eu una cred ca da.La cat de mare e universul asta ar fi culmea ca noi oamenii sa fim singurii din el, sa fim seriosi acum? orice este posibil