| Naspa6969 a întrebat:

Credeti ca exista extraterestri? alien

Răspuns Câştigător
| ~(*.*)....alexutza....(*.*)~ a răspuns:

Personal nu cred deoarece oamenii sunt creeati de dumnezeu si sunt unicele vietuitoare din univers... dar am cunostinte care cred ca din moment ce exista mai multe sisteme atunci exista si alte vieti care stau pe planete ce sunt la distante convenalila fata de soare happy...crezi ce vrei sau ce ti se pare mai "corect"

19 răspunsuri:
| Biby a răspuns:

Cred ca sa da dar nu vin la noi cu siguranta! Stai linista!

| Emeraude a răspuns:

Da, in crema de zi sau in tubul de rimel. De ce ai pus intrebarea la categoria asta?straight face

Răspuns utilizator avertizat
| G a răspuns:

Da. e imposibil ca in universul asta sa fim doar noi, trebuie sa existe si alte forme de viata.

| Vizitiul a răspuns:

Cei de la NASA detin raspunsul concret. Restul sunt doar pareri.

| Abcfunny a răspuns:

Da, sunt căsătorită cu unulaughing

| xOchelariCuInfraRosu a răspuns:

Eu cred ca exista dar sigur ca nu vor veni la noi sa ne manance laughing

| micki_6523 a răspuns:

rolling on the floorrolling on the floor
ce intrebari prostesti pui`winking

| love44katyp a răspuns:

Parerile sunt impartiete thinking
personal nu cred

| shtephie a răspuns:

Nu cred ca extraterestrii exista!

| Fredie a răspuns:

Buna. Iti recomand sa citesti cartea urmatoarea: Erich von Daniken - Amintiri din viitor. Cred ca iti va raspunde pe deplin la intrebarea ta. happy
Bye.

| WiPi a răspuns:

Sar putea ca da pe luna big grin

| AGoofi a răspuns:

Scuze ca zic asta dar unde sa existe in creierul tau?

| Zady a răspuns:

Depinde ce intelegi prin extraterestri. termenul de extraterestru inseamna in afara terei. si sunt sigur ca intr-un univers infinit nu suntem singura planeta cu viatadeci da cred in extraterestrii

| clauu a răspuns:

Da love struck, ieri m-am jucat fotbal cu unu`. Stia toate trick-urile lui ronaldinho

| Onitzz a răspuns:

Nu stiu. m-as convinge doar daca m-ar rapi unul laughing

| FreeStyle_6834 a răspuns:

Sunt fey! o muultiime de extrateresti! vad ca ti-au mincat creierul deacum!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Undeva departe...foarte departe, chiar exista.
In cutiile cu jucariioh go on.

| Georgyk_9316 a răspuns:

Nu cred in asa ceva