| chocolatedream a întrebat:

Sal, tocmai m-am certat cu o prietena si vreau sa ii fac un cadou.
Aveti vreo idee?

5 răspunsuri:
| mary a răspuns:

Avand in vedere ca vrei sa te impaci cu ea, ia doua bratari, dai una ei si una o pastrezi tu. si apoi o sa urmeze o discutie siropoasa intre doua prietene incercand sa isi ceara scuze una de la alta happy

| IoNyShimotukushichi a răspuns:

Pai, ca sa te impaci cu ea trebuie sa vorbest cu ea! Te duci la ea si vorbiti despre ce s-a intamplat intre voi doua, dupa aia va cereti scuze despre ce s-a intamplat si va imbratisati! Daca neaparat vrei sai faci o surpriza poti sai cumperi ceva ce si-a dorit, sau un medalion sau o bratara.Incearca sai cumperi un medalion frumos la fel ca al tau! Ca un simbol al prieteniei!

| stryder a răspuns:

Este prea siropos nu stiu cum voi fetele puteti sa purtati convorbiri parca rupte din filme. pare ridicol iar in legatura cu cadoul ar fi mai bine sa nu ii dai nimic pentru ca dai impresia ca esti lesbi (scuze n-am vrut sa o spun dar asta e adevarul)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un suvenir

| InnaFanIoana a răspuns:

Un tricou, o rochita, un lucru care-i placehappy