| Sabìŋaaa a întrebat:

O idee de cadou pentru cea mai buna prietena?love struck Vreau sa fie ceva special. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Angeline a răspuns:

Bratara cu numele ei, bratara ca jumatete de inima iti ramane tie, jumate ei, o inima cu poza voastra pe ea, sau un tricou cu poza voastra pe el sunt foarte multe happy

6 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

O rama in care sa fie o poza cu voi 2
o esarfa
un lucru care stii u ca i-ar placea

| Vasilina a răspuns:

O rama cu poza voastrahappy
o carte, un roman de dragostebatting eyelashes ceva de genu
simplu si frumos

| cOrinutSsaa5 a răspuns:

O bratara pe care sa scrie Best friendshee hee:X sau un ursulet pe care sa scrie numele tau personalizat sau un tricou cu toata gasca sau doar cu voilove struck

| gabriella96 a răspuns:

Ai putea sa ii dai o poza cu voi intr-o rama draguta, daca vrei sa ii oferi ceva simbolicwinking

| madymuraru a răspuns:

Pai un tricou pe care sa scrie ceva amuzant cum ar fi:NU lasa scoala sa.ti strice educatia, sau (numele prietenei tale) vrea hug ceva de genu.