| pawlyk a întrebat:

Sal tpu.am de facut un desen la desen(educatie plasticarolling eyes)si am desenat un oua si am pe el o floare rosie, una albastra si niste frunze verzi.langa e o lumanare galbena. ce culoare fac oua, la fond.mersi si funda

Răspuns Câştigător
| Sҝϊττlεs a răspuns:

Fă oul roșu sau verde.Eu cred că ar fi foarte frumos așă happy
Dar nu fă oul de aceeași culoare ca și fondul.

| Sҝϊττlεs a răspuns (pentru Sҝϊττlεs):

A da și dacă fondul mai bine fă-l verde și oul roșu. Poate faci puțină iarbă și puțin cer. Mi se pare drăguț așa.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasale albe.

| smecheru24 a răspuns:

Cu galben se potriveste bine albastru, incearca si sa-mi zici daca a mers. Sper ca te-am ajutat, poti pune adresa mea de messenger: smecherul_24@ymail.com.

| Nokturnal a răspuns:

Il poti lasa alb.

| Syrin a răspuns:

Poti face fondul galben sau portocaliu si oul verde.